"Loading..."

Kalite Yönetimimiz...

Sektörel Deneyim

Elektromanyetik komponentlerin üretimi ve kullanımında uzun yıllara dayanan deneyimimizin sayesinde, hizmet ve ürün sağladığımız sektörlerde bulunan müşterilerimizle sürekli diyalog ile gelişen işbirliğimiz sayesinde sektörel tecrübemiz ile paydaşlarımıza katma değer sağlamaktayız.

Gelişimci Mühendislik

Çağımızın hızla gelişen koşullarında mevcut sektörel konumumuzu güçlenerek yukarıya taşıyabilmek için; bilimden de destek almak üzere faaliyetlerimiz ile ilgili mühendislik disiplinlerinden oluşan ekibimizden güç almaktayız. İhtiyaç duyduğumuz projelerde teknik üniversitelerimizden destek alarak yeni projeler ve ürünler geliştirmekteyiz.

Verimli Üretim

Yeni teknolojileri en verimli şekilde üretimde uygulayıp, stok ve üretim planlamayı daha modern koşullarda yapmak için çalışmaktayız. Bu şekilde hedefimiz iş gücü maliyetlerini azaltmakla beraber, üretimde yüksek verime ulaşmaktır.

Sektörel satandartlar...

Bulunduğumuz ve hizmet verdiğimiz sektörlerle ilgili standartları takip ederek, henüz tasarım aşamasında çalışmaları doğru ürünle başlayıp, proje ve sertifikasyon sürelerini kısaltarak, müşterilerimize önemli ölçüde zaman kazandırmaktayız.


Sertifika ve Belgelerimiz

ARGE Çalışmalarımız...

AR-GE bölümünde yeni ürünler ve üretim teknolojileri tasarlayıp geliştirmekteyiz. Donanımlı laboratuarımızda deneyimli ekibimizin tecrübelerini müşterilerimizle paylaşıp, müşterek AR-GE çalışmaları yaparak kısa sürede çözümler üretebilmekteyiz.arge@meksay.com